niezwykle ważnymi dla ludzkości teoriami, Jarosław postanowił ponawijać prawicowym kobietom makaron na uszy

ŻANDARM I DZIEWCZĘTA

Ceniony w kraju znawca kobiet i kobiecej natury – Jarosław Kaczyński – przemówił podczas Kongresu Kobiet Prawicy. Cóż to było za odkrywcze wystąpienie! Prezes autorytarnie uznał iż, cytuję: Kobiecość i męskość to są dwie formy tego samego fenomenu, jakim jest człowieczeństwo. Albo inaczej – człowieczeństwo przejawia się jako kobiecość i męskość”. Toż to doprawdy epokowe odkrycie! Myślę, że po tym Prawo i Sprawiedliwość wystąpi do kapituły Nagrody Nobla o nominację dla swojego prezesa.

Ale bez żartów. Plus tej całej sprawy jest taki, że Jarosław Kaczyński najwyraźniej zauważył kobiety. To również warte uwagi. Na temat jego starokawalerstwa krążyło wiele dowcipów, a tu masz! Taka analiza kobiecej natury. Taka przenikliwość! Ja po blisko 30 latach małżeństwa na to nie wpadłem… Ale, tymi niezwykle ważnymi dla ludzkości teoriami, Jarosław postanowił ponawijać prawicowym kobietom makaron na uszy. Swoją drogą, byłem ciekawy, jakie to kobiety odwiedzą ten zjazd. Muszę przyznać, że mile się rozczarowałem, bo spodziewałem się raczej kilkuset Beat Kemp.

Kaczyński uznał, iż godność kobiety w Polsce jest zdeptana. Nie wiem skąd ma takie informacje, może od niedawnego koalicjanta z Samoobrony? W każdym bądź razie, nie uważam, aby pozycja kobiet w naszym kraju była aż tak fatalna i wymagająca radykalnych zmian. Ale zgadzam się, co do jednego, że najpiękniejsze kobiety na świecie są w Polsce. Ciekawostką była również zapowiedź zlikwidowania spotkań integracyjnych w firmach, bo wiadomo, co tam się dzieje… Sodoma i Gomora! Jak tak dalej pójdzie, to niedługo PiS będzie chciało zlikwidować jeszcze dyskoteki i plaże publiczne. Tam dopiero kobieca godność jest deptana! Niech lepiej siedzą w domu, przy garach, lub piorą skarpetki małżonkowi. Ojciec Rydzyk na pewno będzie wniebowzięty tymi deklaracjami.