Poseł wspiera kampanię do Rad Dzielnicy i Rad Osiedla

Jerzy Borowczak wziął udział w kampanii wyborczej Beaty Jankowiak – kandydatki do Rady Dzielnicy Piecki-Migowo. Poseł Platformy Obywatelskiej nakłaniał mieszkańców Moreny do wzięcia udziału w wyborach. Co ciekawe, z rozmów z mieszkańcami dzielnicy można było wywnioskować, iż niewielu z nich wie o przygotowywanych na 8. maja wyborach.

Jerzy Borowczak wraz z Beatą Jankowiak cierpliwie tłumaczyli swoim rozmówcom sens uczestnictwa w tych wyborach, oraz wyjaśniali specyfikę pracy Rady Dzielnicy. Wiele napotkanych osób obiecywało pomoc w rozreklamowaniu wyborów, oraz oczywiście uczestnictwo w nich. Miejmy nadzieję, iż przełoży się to na frekwencję wyborczą. Aby wybory okazały się ważne, niezbędne jest przekroczenie 5% progu wyborczego.

Mam nadzieję, że nasza praca przyniesie efekty – mówi Beata Jankowiak – Wykonaliśmy ciężką pracę, aby do tych wyborów doprowadzić i byłoby szkoda, aby z powodu niskiej frekwencji, nasza praca poszła na marne. Wielu z nas ma pomysły na ożywienie i poprawę życia w dzielnicy. Liczę, że dzięki pomocy posła Jerzego Borowczaka, którego ludzie rozpoznają, przynajmniej nakłonimy mieszkańców naszej dzielnicy do udziału w wyborach.