FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WIZYT W BIURZE POSELSKIM

Szanowni Państwo,

z uwagi na duże zainteresowanie, jakim cieszą się organizowane przez biuro poselskie, darmowe porady prawne, a także mnogość spraw, z jakimi przychodzicie Państwo do mnie, pragniemy usprawnić pracę naszego biura, aby w pełni spełnić oczekiwania wyborców. Niestety, wiele spraw, z którymi trafiacie Państwo do mnie, lub do mecenasa nie leży w naszej kompetencji. Wielu z Państwa nie wie, gdzie może znaleźć pomoc w rozwiązaniu swoich problemów. Przez to, niepotrzebne wizyty powodują natłok niepotrzebnej i bezowocnej pracy, a także odbierają możliwość spotkania z posłem, bądź mecenasem, osobom, którym można pomóc.

Przed wizytą w biurze poselskim, uprzejmie proszę o wypełnienie podanego formularza, który będzie dostępny do pobrania w dziale „kontakt” oraz „darmowe porady prawne” na mojej stronie internetowej. Formularz można również uzyskać bezpośrednio w biurze. Dzięki informacjom, które uzyskamy w ten sposób, łatwiej będzie nam sprostać Państwa oczekiwaniom.  Jeśli nasz mecenas, lub ja osobiście nie będziemy w stanie interweniować lub pomóc w tych przypadkach, skierujemy Państwa do właściwych urzędów, radnych itp. W ten sposób łatwiej będzie uzyskać pomoc w Państwa sprawach.

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – BIURO POSELSKIE JERZEGO BOROWCZAKA

Szanowni Państwo!Ze względu na ograniczony czas pracy posła Jerzego Borowczaka, a także mecenasów prowadzących darmowe konsultacje prawne w naszym biurze, w związku dużym zainteresowaniem, w trosce o Państwa wygodę, pragniemy usprawnić  pracę naszego biura. Prosimy o wypełnienie niniejszego formularza. Ewentualny termin spotkania z Panem posłem lub mecenasem zostanie z Państwem ustalony telefonicznie, bądź mailowo. W przypadku, gdy sprawa wykracza poza kompetencje posła RP lub zakres konsultacji prawnych oferowanych przez biuro, otrzymacie Państwo od nas informację, gdzie uzyskacie Państwo pomoc w Waszej sprawie. Prosimy o wypełnienie formularza i pozostawienie go w biurze poselskim lub wysłanie drogą elektroniczną na adres: kontakt@jerzy-borowczak.pl

 

Imię…………………………………………………………………………………………………

Nazwisko…………………………………………………………………………………………

Adres………………………………………………………………………………………………

Telefon/e-mail………………………………………………………………………………..

PROSZĘ O SPOTKANIE                   □ Z POSŁEM JERZYM BOROWCZAKIEM                                □ Z MECENASEM

CHARAKTER SPOTKANIA:

 

KRÓTKI OPIS SPRAWY:

 

WYKAZ ZAŁĄCZNIKÓW/DOKUMENTÓW DOTYCZĄCYCH SPRAWY……………………………………………….

………………………………………………………………………………………………………………..