Wybory do Rady Dzielnicy osiedla Zaspa-Młyniec

W wyborach wezmą udział mieszkańcy Zaspy-Młyńca. Nie zmarnujcie swojej szansy. Wbrew powszechnej opinii to bardzo ważne wybory. Tylko mieszkańcy poszczególnych dzielnic i osiedli wiedzą, jakie bolączki trapią ich środowiska. Wielu społecznych działaczy mocno napracowało się, aby doprowadzić do tych wyborów. Nie zmarnujmy ich ciężkiej pracy i zapału. Pamiętajmy, że po to wywalczyliśmy sobie demokrację, aby z niej korzystać. Kilka miesięcy temu powstały już rady w innych dzielnicach Gdańska. Jak widać, było to potrzebne, bowiem rady działają bardzo prężnie i skutecznie. Wierzę, że tak samo będzie na osiedlu Zaspa-Młyniec. Ja polecam Państwa uwadze kandydaturę Łukasza Bejma. Jestem przekonany, że ten młody człowiek sprawdzi się w działaniu i nie zawiedzie Państwa oczekiwań.

Do wyborów stają ludzie z inicjatywą, z pomysłami i pasją. Wierzę, że dzięki nim poprawi się jakość naszego codziennego życia. Dzięki powołaniu Rad Dzielnic i Osiedli, uzyskacie także możliwość dostępu do środków z budżetu miejskiego. Radni Platformy Obywatelskiej zdecydowali, że rady dzielnic będą otrzymywały pieniądze na działanie, w zależności od frekwencji w wyborach 8 maja. Może dzięki temu zwiększy się frekwencja, a mieszkańcy będą bardziej zaangażowani w sprawy dzielnic.

A więc – do urn! Dajmy im szansę! Pamiętajmy – aby wybory były ważne, niezbędna jest przynajmniej 5% frekwencja!

18 września – mimo niesprzyjającej pogody nakłaniamy mieszkańców Zaspy-Młyńca do udziału w wyborach i oczywiście głosowaniu na Łukasza Bejma.